Aiakujunduse lisaprojektid

Aiarajatiste lähiümbruse kujundamine

Projekti eesmärk on tutvustada kasvuhoonete tänapäevaseid kasutusviise ja valikuid nende lähiümbruse kujundamise võimalustest. Erikujulisi aiarajatisi võib kasutada aiamajana, tööruumina, puhkeruumina, spaa, talveaiana või traditsioonilise kasvukohana, mille aiakujundaja konkreetsesse koduaeda sobitab.

Aiakujundaja lugu

Kasvuhoonetega tegelevale ettevõtjale projekteeritud aiakujundus, mille abil isiklikus koduaias korraldada kliendikohtumisi kasvuhoonete ja aiatarvikutega seotud teemadel. 14 erineva kasvuhoone sisustamisel on välja toodud innovaatilisi aiatarvikuid, mis aiaelu tõeliselt mugavaks muudavad – näiteks automaatse kastmissüsteemiga lillepotid, robotmuruniiduki kasutajatele sobiv kastmisvooliku süsteem, grillimisseadmed ja vihmavee kogumistünnid.

Kui sageli on kasvuhoonete valikuga enne soetamist võimalus tutvuda kataloogides või müügipunktides kohapeal, siis nende mitmekülgsete funktsioonide vahetu esitlemine koduaias annab kliendile hea ettekujutuse, millist lahendust ise eelistada.

Kasvuhoone soetamise soovi korral leiad laia valiku erinevaid tooteid meie koostööpartneri kodulehelt: https://vitavia.ee/.

Laste mänguväljak Patikal

Projekt, kus kohalik kogukond soovis leida lahenduse tühjana seisvale haljasalale, luues vaba aja veetmise atraktsioonid nii lastele kui ka täiskasvanutele. Kuna ala sooviti rajada etapiliselt annetuste põhiselt ja olemasolevaid ressursse kasutades, tuli täpselt läbi mõelda materjalide valik, nende kättesaadavus ning rajamistööde tegelik teostaja.